Western Digital My Book Duo V2 16TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 16.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,04 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 16.000 GB |
| Cache | 512 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| Aantal bays | 2 |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| RAID 0 | |
| RAID 1 |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 10 cm |
| Afmeting - Diepte | 16 cm |
| Afmeting - Hoogte | 18 cm |
| Gewicht | 2.360 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 3 jaar |
| SKU | WDBFBE0160JBK-EESN, 1413508 | |
| EAN | 0718037856902 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 23 augustus 2017 |