Western Digital My Book Studio II 2TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| FireWire interface | FireWire 800 |
| eSATA interface |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| FireWire interface | FireWire 800 |
| eSATA interface | |
| Stroomvoorziening via USB | |
| Vingerafdruklezer |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 9,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 15,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0,166 cm |
| Gewicht | 2.630 gram |
| Kleur | Grijs |
| SKU | WDH2Q20000E, WDH2Q20000N | |
| EAN | 0718037728865, 0718037728858, 7180377288652 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 9 april 2008 |