Western Digital My Cloud Home Duo 20TB
| Opgegeven capaciteit | 20.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,04 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 20.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Power LED | |
| Activity LED |
| Afmeting - Breedte | 10,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 16 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17,9 cm |
| Gewicht | 2.390 gram |
| Kleur | Wit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | WDBMUT0200JWT-EESN | |
| EAN | 0718037855738 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 30 september 2019 |