Western Digital My Passport Essential 320GB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 2 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Stroomvoorziening via USB | |
| Vingerafdruklezer |
| Afmeting - Breedte | 7,95 cm |
| Afmeting - Diepte | 12,615 cm |
| Afmeting - Hoogte | 15 cm |
| Gewicht | 105 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | WDME3200TE, WDME3200TN | |
| EAN | 0718037729657 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |