Western Digital My Passport Ultra Mac 4TB Silver
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| USB Type-C | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,04 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB |
| Cache | 0 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| USB Type-C |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 8,16 cm |
| Afmeting - Diepte | 11 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 230 gram |
| Kleur | Zilver |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | WDBPMV0040BSL-WESN | |
| EAN | 0718037864136 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 24 januari 2019 |