Conceptronic CHD3DUSB3
| USB interface | USB 3.0 (3.2 Gen 1) |
| Aantal bays | 1 |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| USB interface | USB 3.0 (3.2 Gen 1) |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| Afmeting - Breedte | 12,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,4 cm |
| Gewicht | 200 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | CHD3DUSB3, C20-300, 1300005, 8714909019071 | |
| EAN | 8714909019071, 4015867173756 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 19 november 2010 |