Conceptronic Docking Station USB 3.0
| USB interface | USB 3.0 (3.2 Gen 1) |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| USB interface | USB 3.0 (3.2 Gen 1) |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 7 cm |
| Afmeting - Diepte | 13 cm |
| Afmeting - Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 234 gram |
| Garantie | 5 jaar |
| SKU | C05-504, CHDDOCKUSB3, 1100025, ##DDOCKUSB3, CHDDOCKUSB3-V1 | |
| EAN | 8714909019705, 2273724009255 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 december 2010 |