Freecom Hard Drive Dock Quattro
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB interface | USB 2.0 |
| FireWire interface | FireWire 800 |
| eSATA interface |
| USB interface | USB 2.0 |
| FireWire interface | FireWire 800 |
| eSATA interface | |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| Afmeting - Breedte | 13,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 420 gram |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 35296, 4021801352965 | |
| EAN | 4021801352965, 5053313263117 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 december 2010 |