Sharkoon QuickPort XT
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| USB interface | USB 3.0 (3.2 Gen 1) |
| eSATA interface |
| Aantal bays | 1 |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| USB interface | USB 3.0 (3.2 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| Power knop | |
| Power LED | |
| Activity LED |
| Afmeting - Breedte | 13 cm |
| Afmeting - Diepte | 10 cm |
| Afmeting - Hoogte | 6,3 cm |
| Gewicht | 313 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 4044951014057, RDUA520 | |
| EAN | 4044951014057 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 maart 2014 |