Adata SD600Q 240GB Black
- Alle externe ssd's
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 240 GB | |
| Aansluiting op ssd | Micro-USB 3.0 | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,16 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 240 GB |
| Aansluiting op ssd | Micro-USB 3.0 |
| Thunderbolt interface |
| Afmeting - Breedte | 8 cm |
| Afmeting - Diepte | 8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,52 cm |
| Gewicht | 60 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 3 jaar |
| SKU | ASD600Q-240GU31-CBK | |
| EAN | 4710273770932 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 28 mei 2019 |