Apacer AS340 120GB
- Alle externe ssd's
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 120 GB | |
| Opgegeven leessnelheid | 550 MB/s | |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 500 MB/s | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,25 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 120 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| Opgegeven leessnelheid | 550 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 500 MB/s |
| Afmeting - Breedte | 6,99 cm |
| Afmeting - Diepte | 10 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0,7 cm |
| Kleur | Geel |
| SKU | AP120GAS340G-1 | |
| EAN | 4712389913630, 4712389913944 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 juli 2017 |