Freecom Tablet Mini SSD 128GB
| Opgegeven capaciteit | 128 GB | |
| Opgegeven leessnelheid | 430 MB/s | |
| Aansluiting op ssd | Micro-USB 3.0 | |
| eSATA interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,59 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 128 GB |
| Gemeten capaciteit | 119 GB |
| Cache | 0 MB |
| Opgegeven leessnelheid | 430 MB/s |
| Aansluiting op ssd | Micro-USB 3.0 |
| USB On-The-Go compatible | |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface |
| Power knop | |
| Backup / synchronisatie knop | |
| Power LED | |
| Activity LED |
| Afmeting - Breedte | 5,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,5 cm |
| Gewicht | 57 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 56346 | |
| EAN | 4021801563460 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 9 februari 2016 |
De capaciteit van externe opslagapparaten wordt steeds hoger, maar vele gigabytes of zelfs terabytes naar een slome externe harddisk schrijven is geen pretje. Een externe ssd biedt qua snelheid wel wat je anno 2018 wil.
9 september 2018 05:59
Externe opslag is meestal doodsaai. Toch lukt het fabrikanten soms om iets bijzonders te doen, zoals Freecom met zijn Tablet Mini SSD.
14 maart 2016 15:00