Kingston XS2000 4TB
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB | |
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB | |
| Opgegeven leessnelheid | 2.000 MB/s | |
| Leessnelheid (sequentieel) | 2.000 MB/s | |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 2.000 MB/s | |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 2.000 MB/s | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,08 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB |
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB |
| Garantie | 5 jaar |
| Opgegeven leessnelheid | 2.000 MB/s |
| Leessnelheid (sequentieel) | 2.000 MB/s |
| Opgegeven schrijfsnelheid | 2.000 MB/s |
| Schrijfsnelheid (sequentieel) | 2.000 MB/s |
| Hoogte | 32,6 mm |
| SKU | SXS2000/4000G | |
| EAN | 0740617327328 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 10 juni 2022 |