Canon Eos M200 15-45 kit Black
- Alle fotocamera's
-
Uitvoeringen
| Type camera | Systeemcamera |
| Uitvoering | Lens kit |
| Type camera | Systeemcamera |
| Sensortype | CMOS |
| Totaal aantal megapixels | 26 MPixel |
| ISO gevoeligheid minimaal | 100 |
| ISO gevoeligheid maximaal | 25.600 |
| Videoresolutie | 3840x2160 |
| Uitvoering | Lens kit |
| Live view | |
| Zelfontspanner |
| Type beeldscherm | LCD |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| PictBridge compatible | |
| Bluetooth | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| HDMI-aansluiting | |
| WiFi verbinding | |
| Type WiFi verbinding | 802.11b |
| Geïntegreerde GPS |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 6,71 cm |
| Breedte | 10,82 cm |
| Diepte | 3,51 cm |
| Gewicht | 299 gram |
| Batterijduur (CIPA) | 315 foto's |
| SD |
| Beeldstabilisator |
| SKU | 3699C010AA, 3699C010 | |
| EAN | 4549292142280 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 november 2019 |