Canon Ixus 105 Green
- Alle fotocamera's
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 12,1 MPixel |
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 12,1 MPixel |
| Sensortype | CCD |
| Totaal aantal megapixels | 13 MPixel |
| ISO gevoeligheid minimaal | 100 |
| ISO gevoeligheid maximaal | 1.600 |
| Videoresolutie | 640x480 |
| Processor | Digic 4 |
| Ingebouwde flitser | |
| Zelfontspanner | |
| Sluitertijd (min.) | 1/1.500 sec |
| Sluitertijd (max.) | 15 sec. |
| Type beeldscherm | LCD |
| Schermdiagonaal | 2,7 inch |
| Digitale zoom | 4 x |
| PictBridge compatible | |
| USB 2.0 aansluiting | |
| Bluetooth | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| HDMI-aansluiting | |
| Geïntegreerde GPS |
| Kleur | Groen |
| Lengte | 5,58 cm |
| Breedte | 9,05 cm |
| Diepte | 2,12 cm |
| Gewicht | 140 gram |
| Batterijduur (CIPA) | 240 foto's |
| MicroSD | |
| SD | |
| Compact Flash | |
| Memory Stick Pro Duo | |
| xD-Picture Card | |
| MultiMediaCard |
| Optische zoom | 4 x |
| Beeldstabilisator |
| SKU | 4220B009 | |
| EAN | 8714574545608 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 15 februari 2010 |