Kodak Zi8 Pocket Video Camera Aqua
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 5 MPixel |
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 5 MPixel |
| Sensortype | CMOS |
| Totaal aantal megapixels | 5 MPixel |
| Type beeldscherm | LCD |
| Schermdiagonaal | 2,5 inch |
| Digitale zoom | 4 x |
| USB 2.0 aansluiting | |
| HDMI-aansluiting |
| Kleur | Blauw |
| Lengte | 11,32 cm |
| Breedte | 6,2 cm |
| Diepte | 2,15 cm |
| Gewicht | 110 gram |
| MicroSD | |
| SD | |
| Compact Flash | |
| Memory Stick Pro Duo | |
| xD-Picture Card | |
| MultiMediaCard |
| Optische zoom | 1 x |
| SKU | 8009045 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 19 september 2009 |