Nikon 1 J5 Body Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Cameraresolutie | 20,8 MPixel |
| Uitvoering | Body |
| Cameraresolutie | 20,8 MPixel |
| Sensortype | CMOS |
| Totaal aantal megapixels | 23 MPixel |
| ISO gevoeligheid minimaal | 160 |
| ISO gevoeligheid maximaal | 12.800 |
| Videoresolutie | 3840x2160 |
| Uitvoering | Body |
| Ingebouwde flitser | |
| Zelfontspanner |
| Type beeldscherm | LCD |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| PictBridge compatible | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| HDMI-aansluiting | |
| Type WiFi verbinding | 802.11b |
| Geïntegreerde GPS |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 5,97 cm |
| Breedte | 9,83 cm |
| Diepte | 3,15 cm |
| Gewicht | 231 gram |
| Batterijduur (CIPA) | 250 foto's |
| MicroSD | |
| SD |
| Beeldstabilisator |
| SKU | VVA241AE | |
| EAN | 0018208943326 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 april 2015 |