Nikon Coolpix P520 Black
- Alle fotocamera's
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 18,1 MPixel |
| Beelden per seconde | 7 fps |
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 18,1 MPixel |
| Beelden per seconde | 7 fps |
| Sensortype | BSI CMOS |
| Totaal aantal megapixels | 19 MPixel |
| ISO gevoeligheid minimaal | 80 |
| ISO gevoeligheid maximaal | 12.800 |
| Videoresolutie | 1920x1080 |
| Ingebouwde flitser | |
| Zelfontspanner | |
| Sluitertijd (min.) | 1/4.000 sec |
| Sluitertijd (max.) | 8 sec. |
| Type beeldscherm | LCD |
| Kantelbaar scherm | |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| Digitale zoom | 2 x |
| Zoeker type | Elektronisch |
| PictBridge compatible | |
| USB 2.0 aansluiting | |
| USB 3.0 aansluiting | |
| HDMI-aansluiting | |
| Type HDMI-aansluiting | Mini HDMI (Type C) |
| Geïntegreerde GPS |
| Kleur | Zilver |
| Lengte | 12,5 cm |
| Breedte | 8,4 cm |
| Diepte | 10,2 cm |
| Gewicht | 550 gram |
| Batterijduur (CIPA) | 200 foto's |
| MicroSD | |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC | |
| Compact Flash | |
| Memory Stick Pro Duo | |
| xD-Picture Card | |
| MultiMediaCard | |
| XQD |
| Optische zoom | 42 x |
| Beeldstabilisator | |
| Brandpuntsafstand (min.) | 4,3 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) | 180 mm |
| Brandpuntsafstand (min.) (35mm equiv.) | 24 mm |
| Brandpuntsafstand (max.) (35mm equiv.) | 1.000 mm |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/3 |
| Maximaal diafragma (ingezoomd) | f/5,9 |
| SKU | VNA250E1 | |
| EAN | 0018208933808 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 29 januari 2013 |