Nikon Coolpix S6300 Black
- Alle fotocamera's
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 16 MPixel |
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 16 MPixel |
| Sensortype | CMOS |
| Totaal aantal megapixels | 17 MPixel |
| ISO gevoeligheid minimaal | 200 |
| ISO gevoeligheid maximaal | 3.200 |
| Videoresolutie | 1920x1080 |
| Ingebouwde flitser | |
| Zelfontspanner | |
| Sluitertijd (max.) | 4 sec. |
| Type beeldscherm | LCD |
| Schermdiagonaal | 2,7 inch |
| Digitale zoom | 4 x |
| PictBridge compatible | |
| USB 2.0 aansluiting | |
| Bluetooth | |
| HDMI-aansluiting | |
| WiFi verbinding | |
| Geïntegreerde GPS |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 5,77 cm |
| Breedte | 9,36 cm |
| Diepte | 2,6 cm |
| Gewicht | 160 gram |
| Batterijduur (CIPA) | 230 foto's |
| SD | |
| Compact Flash | |
| Memory Stick Pro Duo | |
| xD-Picture Card | |
| MultiMediaCard |
| Optische zoom | 10 x |
| Beeldstabilisator |
| SKU | VMA931E1 | |
| EAN | 0018208925582 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 februari 2012 |