Nikon D850 Body
| Type camera | Spiegelreflex |
| Cameraresolutie | 45,7 MPixel |
| Uitvoering | Body |
| Type camera | Spiegelreflex |
| Cameraresolutie | 45,7 MPixel |
| Sensortype | CMOS |
| Totaal aantal megapixels | 47 MPixel |
| Aantal autofocuspunten | 151 |
| ISO gevoeligheid minimaal | 64 |
| ISO gevoeligheid maximaal | 25.600 |
| Videoresolutie | 3840x2160 |
| Uitvoering | Body |
| Live view | |
| Zelfontspanner | |
| Sluitertijd (min.) | 1/8.000 sec |
| Type beeldscherm | LCD |
| Schermdiagonaal | 3,2 inch |
| PictBridge compatible | |
| USB 3.0 aansluiting | |
| Bluetooth | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| HDMI-aansluiting | |
| WiFi verbinding | |
| Type WiFi verbinding | 802.11b |
| Geïntegreerde GPS |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 12,4 cm |
| Breedte | 14,6 cm |
| Diepte | 7,85 cm |
| Gewicht | 915 gram |
| Batterijduur (CIPA) | 1.840 foto's |
| SD |
| SKU | VBA520AE | |
| EAN | 0018208954100 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 25 augustus 2017 |