Olympus OM-D E-M10 Mark IV 14-150 kit Black/Silver
- Alle fotocamera's
-
Uitvoeringen
| Type camera | Systeemcamera |
| Uitvoering | Lens kit |
| Type camera | Systeemcamera |
| Totaal aantal megapixels | 22 MPixel |
| ISO gevoeligheid maximaal | 25.600 |
| Processor | TruePic VI |
| Uitvoering | Lens kit |
| Live view | |
| Ingebouwde flitser | |
| Zelfontspanner |
| Type beeldscherm | LCD |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Viewfinder |
| Bluetooth | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| HDMI-aansluiting | |
| WiFi verbinding | |
| Geïntegreerde GPS |
| Kleur | Zilver |
| Lengte | 8,44 cm |
| Breedte | 12,17 cm |
| Diepte | 4,9 cm |
| Gewicht | 335 gram |
| Waterbestendig |
| SD |
| Beeldstabilisator |
| SKU | V207133SE000 | |
| EAN | 4545350053345 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 9 oktober 2020 |