Panasonic Lumix DC-G90 12-60 kit Black
| Type camera | Systeemcamera |
| Uitvoering | Lens kit |
| Type camera | Systeemcamera |
| Totaal aantal megapixels | 22 MPixel |
| Aantal autofocuspunten | 49 |
| ISO gevoeligheid minimaal | 100 |
| ISO gevoeligheid maximaal | 25.600 |
| Videoresolutie | 3840x2160 |
| Processor | Venus |
| Uitvoering | Lens kit |
| Zelfontspanner | |
| Sluitertijd (min.) | 1/6.000 sec |
| Type beeldscherm | OLED |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| PictBridge compatible | |
| Bluetooth | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| HDMI-aansluiting | |
| WiFi verbinding | |
| Type WiFi verbinding | 802.11b |
| Geïntegreerde GPS |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 9,35 cm |
| Breedte | 13,04 cm |
| Diepte | 7,74 cm |
| Gewicht | 481 gram |
| SD |
| Optische zoom | 5 x |
| Beeldstabilisator | |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/3,5 |
| Maximaal diafragma (ingezoomd) | f/22 |
| SKU | DC-G90MEG-K | |
| EAN | 5025232888979 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 juni 2019 |