Panasonic Lumix DC-TZ200 Silver
- Alle fotocamera's
-
Uitvoeringen
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 20,1 MPixel |
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 20,1 MPixel |
| Aantal autofocuspunten | 49 |
| ISO gevoeligheid minimaal | 100 |
| ISO gevoeligheid maximaal | 25.600 |
| Videoresolutie | 3840x2160 |
| Processor | Venus |
| Ingebouwde flitser | |
| Zelfontspanner | |
| Sluitertijd (min.) | 1/16.000 sec |
| Type beeldscherm | LCD |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Digitale zoom | 30 x |
| Viewfinder |
| PictBridge compatible | |
| USB 2.0 aansluiting | |
| Bluetooth | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| HDMI-aansluiting | |
| Type HDMI-aansluiting | Micro HDMI (Type D) |
| WiFi verbinding | |
| Type WiFi verbinding | 802.11b |
| Geïntegreerde GPS |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 6,64 cm |
| Breedte | 11,12 cm |
| Diepte | 4,52 cm |
| Gewicht | 340 gram |
| Batterijduur (CIPA) | 370 foto's |
| Schokbestendig | |
| Stofbestendig | |
| Waterbestendig |
| SD |
| Optische zoom | 15 x |
| Beeldstabilisator | |
| Maximaal diafragma (ingezoomd) | f/3,3 |
| SKU | DC-TZ200EG-S | |
| EAN | 5025232877034 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 13 april 2018 |