Panasonic Lumix DMC-FS6 Blue
- Alle fotocamera's
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 8,1 MPixel |
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 8,1 MPixel |
| Sensortype | CCD |
| Ingebouwde flitser | |
| Zelfontspanner |
| Type beeldscherm | LCD |
| Schermdiagonaal | 2,5 inch |
| Digitale zoom | 4 x |
| PictBridge compatible | |
| USB 2.0 aansluiting |
| Kleur | Blauw |
| Lengte | 5,44 cm |
| Breedte | 9,7 cm |
| Diepte | 2,12 cm |
| Gewicht | 137 gram |
| Batterijduur (CIPA) | 400 foto's |
| SD | |
| MultiMediaCard |
| Optische zoom | 4 x |
| Beeldstabilisator |
| SKU | DMC-FS6EG-A | |
| EAN | 5025232501625 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 13 februari 2009 |