Samsung ES25 Silver
- Alle fotocamera's
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 12,2 MPixel |
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 12,2 MPixel |
| Sensortype | CCD |
| ISO gevoeligheid minimaal | 100 |
| ISO gevoeligheid maximaal | 1.600 |
| Videoresolutie | 640x480 |
| Ingebouwde flitser |
| Type beeldscherm | LCD |
| Schermdiagonaal | 2,5 inch |
| Digitale zoom | 3 x |
| PictBridge compatible | |
| USB 2.0 aansluiting |
| Kleur | Zilver |
| Lengte | 6,1 cm |
| Breedte | 9,63 cm |
| Diepte | 2,35 cm |
| Gewicht | 114 gram |
| SD | |
| Compact Flash | |
| Memory Stick Pro Duo | |
| xD-Picture Card |
| Optische zoom | 4 x |
| Beeldstabilisator |
| SKU | EC-ES25ZZBASE3, EC-ES25ZZBASE1 | |
| EAN | 8806386943847, 8806386946763 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 1 augustus 2010 |