Sony Cyber-shot DSC-HX90 Black
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 18,2 MPixel |
| Type camera | Compactcamera |
| Cameraresolutie | 18,2 MPixel |
| Sensortype | CMOS |
| Totaal aantal megapixels | 21 MPixel |
| ISO gevoeligheid minimaal | 80 |
| ISO gevoeligheid maximaal | 12.800 |
| Videoresolutie | 1920x1080 |
| Processor | Bionz X |
| Ingebouwde flitser | |
| Zelfontspanner | |
| Sluitertijd (max.) | 30 sec. |
| Type beeldscherm | LCD |
| Kantelbaar scherm | |
| Schermdiagonaal | 3 inch |
| Digitale zoom | 120 x |
| Viewfinder |
| USB 2.0 aansluiting | |
| Bluetooth | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| HDMI-aansluiting | |
| Type HDMI-aansluiting | Micro HDMI (Type D) |
| WiFi verbinding | |
| Geïntegreerde GPS |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 5,81 cm |
| Breedte | 10,2 cm |
| Diepte | 3,54 cm |
| Gewicht | 218 gram |
| Batterijduur (CIPA) | 390 foto's |
| Schokbestendig | |
| Stofbestendig | |
| Waterbestendig |
| MicroSD | |
| SD | |
| MultiMediaCard |
| Optische zoom | 30 x |
| Beeldstabilisator | |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/3,5 |
| Maximaal diafragma (ingezoomd) | f/3,5 |
| SKU | DSCHX90B, DSCHX90B.CE3, DSC-HX90B.CE3, DSCHX90B.CEH, 4548736014299 | |
| EAN | 4548736014299, 4548736014312 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 april 2015 |