VTech Kidizoom Duo DX Pink
- Alle fotocamera's
-
Uitvoeringen
| Type camera | Compactcamera |
| Type camera | Compactcamera |
| Schermdiagonaal | 2,4 inch |
| Digitale zoom | 4 x |
| Viewfinder |
| Bluetooth | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| HDMI-aansluiting | |
| WiFi verbinding | |
| Geïntegreerde GPS |
| Kleur | Roze |
| Lengte | 27,9 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Diepte | 7,8 cm |
| Gewicht | 679 gram |
| Schokbestendig | |
| Stofbestendig | |
| Waterbestendig |
| SD |
| Beeldstabilisator |
| SKU | 80-520052 | |
| EAN | 3417765200526 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 16 september 2020 |