Sunbeam Chromatic Windmill
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Formaat | 5.25 inch |
| Display(s) | LCD |
| Formaat | 5.25 inch |
| Diepte | 98 mm |
| Display(s) | LCD |
| Verlichting | |
| Kleur LED-verlichting | Blauw |
| Kleur display verlichting | Vele |
| Stroomaansluiting | Molex |
| Materiaal | Staal |
| Extra's | Resetknop, Tijd/kalender op LCD |
| Totaal aantal fan aansluitingen | 7 |
| Bediening | Draaiknop |
| 3-pin fan aansluitingen | 7 |
| 4-pin (PWN) fan aansluitingen | 0 |
| Weergave ventilatorsnelheid | |
| Laagste fan voltage | 5 V |
| Opgegeven aantal typen kaartlezer | 0 in 1 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD |
| USB | 0 |
| Firewire | 0 |
| eSATA | 0 |
| SATA power | 0 |
| Audio - Uitgang | |
| Audio - Line ingang | |
| Audio - Microfoon ingang | |
| Connector geschikt voor HD audio standaard |
| Temperatuursensor(s) | 3 |
| Weergave stroomverbruik PC | |
| Audio (volume) regeling | |
| Alarm bij te hoge temperaturen |
| SKU | CW-B WINDMILL | |
| EAN | 6933337307709 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 26 november 2008 |
Wie z'n kast vol hangt met case fans staat voor het dilemma van één extra investering: óf een set oordopjes óf een fan controller. Voor wie kiest voor optie twee, vergeleek Hardware.Info 17 modellen.
1 april 2009 10:46