Logitech F710 Wireless Gamepad
| Type gamecontroller | Gamepad |
| Draadloos |
| Type gamecontroller | Gamepad |
| Knoppen | 8 |
| Triggers | 2 |
| D-pads / Hat-switch | 1 |
| Thumbstick | 2 |
| Programmeerbare knoppen | |
| Schakelaar axis modus | |
| Macromodus | |
| Force / vibration feedback | |
| Draadloos | |
| Accu type | AA |
| Kabellengte draadloze ontvanger | 150 cm |
| Handkoeling | |
| Rubberen handgrepen | Soft plastic |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Gewicht | 278 gram |
| Hoogte | 6,3 cm |
| Breedte | 15,6 cm |
| Diepte | 10 cm |
| USB aansluiting | |
| Lengte handgrepen | 5,7 cm |
| DirectInput | |
| Xinput |
| Type feedback | Vibration |
| Versnelling na deadzone |
| SKU | 940-000118, 940-000121, 940-000142, 5099206025929, 5099206041899 | |
| EAN | 5099206025929, 0041114200719, 5099206025936, 5099206041899 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 6 september 2010 |
Veel pc-gamers zweren (terecht) bij toetsenbord en muis. Maar sommige spellen spelen nou eenmaal net wat lekkerder weg met een gamepad. Wij testten er 15.
9 oktober 2018 08:59
Het is alweer een tijdje geleden dat we aandacht aan gamepads voor de computer besteedden. Hoog tijd voor een update.
12 juli 2014 05:59