Crucial 16GB DDR3-1866 CL13 Sodimm kit
| Capaciteit (totaal) | 16 GB |
| Aantal modules in kit | 2 x |
| Type geheugen | DDR3 Low Voltage |
| Opgegeven klokfrequentie | 1.866 MHz |
| Type module | SODIMM |
| Opgegeven CAS latency | CL13 |
| Opgegeven geheugen voltage | 1 V |
| ECC ondersteuning |
| Capaciteit (totaal) | 16 GB |
| Kit van meerdere modules | |
| Aantal modules in kit | 2 x |
| Type geheugen | DDR3 Low Voltage |
| Opgegeven klokfrequentie | 1.866 MHz |
| Geheugenstandaard | PC3-14900/15000 |
| Type module | SODIMM |
| Opgegeven CAS latency | CL13 |
| Opgegeven geheugen voltage | 1 V |
| ECC ondersteuning | |
| Registered |
| SKU | CT2KIT102464BF186D, CT2K102464BF186D | |
| EAN | 0649528762702, 8592978259440 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 13 mei 2015 |