Crucial 16GB DDR4-2133 CL15 kit
| Capaciteit (totaal) | 16 GB |
| Kit van meerdere modules | |
| Aantal modules in kit | 2 x |
| Capaciteit per module | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Opgegeven klokfrequentie | 2.133 MHz |
| Geheugenstandaard | PC4-17000 |
| Type module | DIMM |
| Opgegeven CAS latency | CL15 |
| Opgegeven geheugen voltage | 1 V |
| Heatspreader | |
| LED | |
| RGB LED | |
| Kleur | Groen |
| Heatpipe koeling | |
| Fan inbegrepen | |
| Merk chips | Micron |
| XMP ondersteuning | |
| ECC ondersteuning | |
| Registered | |
| Ranks | Dual rank |
| Aantal pinnen | 288 |
| IC bezetting module | Dual sided |
| Hoogte modules | 3,1 cm |
| SPD 1 - Frequentie | 1.066 MHz |
| SPD 1 - CAS latency | 19 |
| SPD 1 - RAS-to-CAS delay | 15 |
| SPD 1 - RAS precharge time | 15 |
| SPD 1 - Active-to-precharge time | 36 |
| SPD 1 - tRC | 50 |
| SPD 1 - Voltage | 1,2 V |
| SPD 2 - Frequentie | 1.066 MHz |
| SPD 2 - CAS latency | 18 |
| SPD 2 - RAS-to-CAS delay | 15 |
| SPD 2 - RAS precharge time | 15 |
| SPD 2 - Active-to-precharge time | 36 |
| SPD 2 - tRC | 50 |
| SPD 2 - Voltage | 1,2 V |
| SPD 3 - Frequentie | 1.066 MHz |
| SPD 3 - CAS latency | 16 |
| SPD 3 - RAS-to-CAS delay | 15 |
| SPD 3 - RAS Precharge Time | 15 |
| SPD 3 - Active-to-precharge time | 36 |
| SPD 3 - tRC | 50 |
| SPD 3 - Voltage | 1,2 V |
| SPD 4 - Frequentie | 1.066 MHz |
| SPD 4 - CAS latency | 15 |
| SPD 4 - RAS-to-CAS delay | 15 |
| SPD 4 - RAS Precharge Time | 15 |
| SPD 4 - Active-to-precharge time | 36 |
| SPD 4 - tRC | 50 |
| SPD 4 - Voltage | 1,2 V |
| SKU | CT2K8G4DFD8213, CT2K8G4DFS8213 | |
| EAN | 0649528768469, 0649528775856 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 21 augustus 2014 |
Geheugen was lange tijd een van de saaiste componenten van een pc; het specifieke type en de snelheid maakten weinig uit. Nu zijn die reepjes RAM opeens één van de meest besproken onderdelen. Tijd voor een grondige test.
28 maart 2018 05:59