Dane-Elec Value 2GB DDR2-800 CL5 Sodimm
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Capaciteit (totaal) | 2 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Opgegeven klokfrequentie | 800 MHz |
| Type module | SODIMM |
| Opgegeven CAS latency | CL5 |
| Opgegeven geheugen voltage | 2 V |
| XMP ondersteuning | |
| ECC ondersteuning |
| Capaciteit (totaal) | 2 GB |
| Kit van meerdere modules |
| Type geheugen | DDR2 |
| Opgegeven klokfrequentie | 800 MHz |
| Type module | SODIMM |
| Opgegeven CAS latency | CL5 |
| Opgegeven geheugen voltage | 2 V |
| EPP / nVidia SLI Memory ondersteuning | |
| XMP ondersteuning | |
| ECC ondersteuning | |
| Registered | |
| Aantal pinnen | 200 |
| SKU | VS2D800-06456-B | |
| EAN | 5390800093476 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 23 maart 2009 |