TerraTec SoundSystem DMX 6Fire USB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Interface | USB 2.0 |
| Kanalen | 5.1 |
| Interface | USB 2.0 |
| Kanalen | 5.1 |
| Max. sample freq. afspelen | 192 kHz |
| Max. resolutie afspelen | 24 bit |
| Max. sample freq. opnemen | 192 kHz |
| Max. resolutie opnemen | 24 bit |
| Signaal/ruis-verhouding | 114 dB |
| EAN | 4017273105468, 4007249105462 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |