Hitachi Travelstar 7K750 500GB
- Alle harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 0,5 TB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Interface | Serial ATA 300 |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 0,5 TB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache geheugen | 16 MB |
| Interface | Serial ATA 300 |
| 4K native mode | |
| Garantie | 1 jaar |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Hoogte | 9,2 mm |
| Gewicht | 115 gram |
| SKU | 0J12281, HTS727550A9E364, 0J18721 | |
| EAN | 0829686002173, 0829686002630, 4016138737837 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 21 september 2011 |