Hitachi Travelstar E7K100 100GB SATA
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 0,1 TB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Interface | Serial ATA 150 |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 0,1 TB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache geheugen | 8 MB |
| Interface | Serial ATA 150 |
| 4K native mode |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Hoogte | 9,5 mm |
| Gewicht | 115 gram |
| SKU | HTE721010G9SA00 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |