Samsung Spinpoint M7E 320GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 0,32 TB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Interface | Serial ATA 300 |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 0,32 TB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache geheugen | 8 MB |
| Interface | Serial ATA 300 |
| 4K native mode | |
| Voedingsconnector | SATA |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Hoogte | 9,5 mm |
| Gewicht | 105 gram |
| SKU | HM321HI | |
| EAN | 8808993480654, 0683728219123 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 januari 2010 |