Seagate Barracuda Pro 2TB
- Alle harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 2 TB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Form-factor | 3.5 inch |
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 2 TB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache geheugen | 128 MB |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Native Command Queuing | |
| Garantie | 5 jaar |
| Form-factor | 3.5 inch |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Gewicht | 550 gram |
| SKU | ST2000DM009 | |
| EAN | 0763649100776, 0763649114636, 4058829436735, 8719706002479 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 9 februari 2017 |