Seagate Momentus Laptop HDD 4TB
- Alle harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 4 TB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 4 TB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache geheugen | 128 MB |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Garantie | 2 jaar |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 200 gram |
| SKU | ST4000LM016 | |
| EAN | 7636490065811 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 6 april 2016 |