Western Digital Scorpio Black 250GB
- Alle harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 0,25 TB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Interface | Serial ATA 600 |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 0,25 TB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache geheugen | 16 MB |
| Interface | Serial ATA 600 |
| 4K native mode | |
| Garantie | 5 jaar |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Hoogte | 9,5 mm |
| Gewicht | 106 gram |
| SKU | WD2500BEKX | |
| EAN | 0718037803906, 4016138861075 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 19 augustus 2013 |