Western Digital VelociRaptor 150GB (2.5")
- Alle harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 0,15 TB |
| Rotatiesnelheid | 10.000 rpm |
| Interface | Serial ATA 300 |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Type schijf | Harddisk |
| Opgegeven capaciteit | 0,15 TB |
| Rotatiesnelheid | 10.000 rpm |
| Cache geheugen | 16 MB |
| Interface | Serial ATA 300 |
| 4K native mode |
| Form-factor | 2.5 inch |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 219 gram |
| SKU | WD1500BLFS, WD1500BLFSÂ Â Â Â Â Â Â Â Â | |
| EAN | 2001694592008 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 september 2008 |