AKG K240 MKII Studio Black
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Gewicht | 240 gram |
| Kleur | Grijs |
| Lengte snoer | 3 m |
| Impedantie | 55 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Frequentiebereik - Laag | 15 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 25 kHz |
| Bluetooth | |
| NFC |
| 3,5 mm jack | |
| 6,3 mm jack | |
| Volume regelaar |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | K240MKII, K240 MKII, K249MKII | |
| EAN | 9002761021196 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 29 augustus 2014 |