AKG Y50 On-Ear Blue
- Alle headsets en koptelefoons
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | On-ear |
| Draadloos |
| Type koptelefoon | On-ear |
| Gewicht | 190 gram |
| Kleur | Blauw |
| Lengte snoer | 1,2 m |
| Impedantie | 32 Ω |
| Frequentiebereik - Laag | 16 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 24 kHz |
| Draadloos |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | Y50TEL | |
| EAN | 0282922648182 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 24 oktober 2014 |