Audio-Technica ATH-T300
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Gewicht | 210 gram |
| Kleur | Zwart |
| Lengte snoer | 3 m |
| Impedantie | 40 Ω |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 22 kHz |
| Diameter speakers | 40 mm |
| SKU | ATH-T300 | |
| EAN | 4961310108946 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 september 2013 |