Creative Fatal1ty Gaming Headset
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Type draagband | Headband |
| Afmeting - Hoogte | 28,6 cm |
| Afmeting - Breedte | 23,0 cm |
| Afmeting - Diepte | 10,3 cm |
| Gewicht | 150 gram |
| Kleur | Zwart/Rood |
| Lengte snoer | 2,5 m |
| Impedantie | 32 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Microfoon geïntegreerd | |
| Type microfoon | Loskoppelbaar |
| Microfoon in koord | |
| Microfoon op boom | |
| Stereo/Mono microfoon | Mono |
| Weerstand microfoon | 2,2 Ω |
| Bluetooth |
| 3,5 mm jack | |
| 6,3 mm jack | |
| Volume regelaar | |
| Mute schakelaar microfoon |
| SKU | 51MZ0310AA001, 51MZ0310AA00, 51MZ0310AA002, 51MZ0310AA003, FATAL1TY GAMING HEADSET | |
| EAN | 5390660129186, 3610480015844, 5051964114864 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 11 juli 2008 |
Headsets, regelmatig een terugkomend onderwerp van gesprek op Hardware.Info forum. De meningen over deze producten kunnen fors uiteen en soms hoog oplopen. Er is een flink aanbod met uiteenlopende prijzen: hoog tijd voor een nieuwe vergelijkingstest.
9 oktober 2008 09:22