Edifier P841 Over-Ear Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos | |
| Lengte snoer | 1,2 m |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Type draagband | Headband |
| Afmeting - Hoogte | 19,0 cm |
| Afmeting - Breedte | 16,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,0 cm |
| Gewicht | 200 gram |
| Kleur | Zwart |
| Lengte snoer | 1,2 m |
| Impedantie | 32 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Virtueel surround | - |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Diameter speakers | 40 mm |
| Draadloos |
| Lengte snoer | 1,2 m |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Open/gesloten oorschelpen | Gesloten |
| Afneembare kabel | |
| Vorm plug | Recht |
| Impedantie | 32 Ω |
| Kleur | Zwart |
| Microfoon geïntegreerd | |
| Type microfoon | In koord |
| Microfoon in koord | |
| Microfoon op boom | |
| Microfoon afneembaar | |
| Stereo/Mono microfoon | Mono |
| Propriëtair protocol | |
| Bluetooth | |
| NFC |
| S/PDIF ingang | |
| 3,5 mm jack | |
| 6,3 mm jack | |
| USB | |
| Volume regelaar | |
| Mute schakelaar microfoon |
| Vliegtuigadapter | |
| Verlengsnoer | |
| Harde draagtas | |
| Zachte draagtas |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | P841-BLK, P841 | |
| EAN | 6923520224821, 0875674002366, 6923520227167 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 juli 2018 |
Als je een goede koptelefoon nodig hebt hoeft dat geen kapitalen te kosten. Sterker nog: voor een paar tientjes kun je al een goed geluid ervaren. We testen negen koptelefoons van minder dan 75 euro.
8 september 2019 05:59
Wil je een hoofdtelefoon die gewoon goed geluid biedt en bovendien ook betaalbaar is? Dan kunnen wij je op weg helpen. In deze video bespreken we negen over-ear hoofdtelefoons met een maximale prijs van 75 euro en we vertellen je precies wat onze favorieten zijn en waarom.
19 juli 2019 07:00