Gamdias Hephaestus Virtual 7.2 Surround Sound Headset
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Afmeting - Hoogte | 21,6 cm |
| Afmeting - Breedte | 23,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 10,0 cm |
| Kleur | Zwart/Wit |
| Lengte snoer | 2,5 m |
| Impedantie | 32 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Diameter speakers | 4 mm |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Microfoon geïntegreerd | |
| Type microfoon | Boom |
| Weerstand microfoon | 2.200 Ω |
| Bluetooth |
| USB |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | GHS2000 | |
| EAN | 4710728309458, 0848475000824 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 6 januari 2015 |