JBL Live 400BT Blue
- Alle headsets en koptelefoons
-
Uitvoeringen
| Type koptelefoon | On-ear |
| Draadloos |
| Type koptelefoon | On-ear |
| Gewicht | 185,8 gram |
| Kleur | Blauw |
| Lengte snoer | 1,334 m |
| Impedantie | 32 Ω |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Diameter speakers | 40 mm |
| Draadloos | |
| Opgegeven gesprekstijd door fabrikant | 24 uur |
| Opgegeven gebruikstijd fabrikant | 24 uur |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | 4.2 |
| NFC |
| A2DP | |
| HSP | |
| HFP |
| Volume regelaar |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | JBLLIVE400BTBLU, K951854 | |
| EAN | 6925281940286 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 5 september 2019 |