JBL Tour Pro 2 Black
- Bekijk onze review
- Alle headsets en koptelefoons
-
Uitvoeringen
| Type koptelefoon | On-ear |
| Draadloos | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | On-ear |
| Gewicht | 13 gram |
| Kleur | Zwart |
| Impedantie | 16 Ω |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Diameter speakers | 10 mm |
| Draadloos | |
| Opgegeven gesprekstijd door fabrikant | 6 uur |
| Opgegeven gebruikstijd fabrikant | 10 uur |
| Opgegeven duur opladen fabrikant | 2 uur |
| Microfoon geïntegreerd |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| A2DP | |
| HFP |
| USB | |
| Volume regelaar |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | JBLTOURPRO2BLK | |
| EAN | 6925281960741 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 februari 2023 |
Innovatie in de oortjesmarkt? Op het eerste oog zijn ze allemaal hetzelfde. JBL pakt het echter anders aan en komt met de JBL Tour Pro 2; een set oortjes met een bijzonder oplaaddoosje. Is dit handig? Wij hebben het getest.
25 december 2022 09:00