JVC HA-KD10-A
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Gewicht | 132 gram |
| Kleur | Blauw |
| Lengte snoer | 0,8 m |
| Impedantie | 33 Ω |
| Frequentiebereik - Laag | 15 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 23 kHz |
| Diameter speakers | 30 mm |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| 3,5 mm jack |
| SKU | HAKD10A, HA KD10 A E | |
| EAN | 4975769354816 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 mei 2011 |