JVC HA-S660-B-E Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Gewicht | 194 gram |
| Kleur | Zwart |
| Lengte snoer | 1,2 m |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Frequentiebereik - Laag | 8 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 25 kHz |
| Diameter speakers | 4 mm |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Bluetooth |
| 3,5 mm jack |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | HA-S660-B-E, HAS660B, X-42373, HAS660NOIR | |
| EAN | 4975769415821 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 8 augustus 2014 |